כמה עולה מפיק חתונה

 אז למה בעצם צריך מפיק לחתונה ?

מפיק לחתונה יודע להתאים את האירוע לזוג ולקונספט אותו הם מבקשים, ולאווירה אותה הם רוצים לחוות בחתונה. למשל חתונה בסגנון פורים עם המון תחפושות וצבעים, חתונה בסגנון ברזילאי עם רקדניות, חתונה יוונית עם שבירת צלחות וכו'. מפיק שצבר יידע רב בתחום ידע להתאים לכם בדיוק את החתונה המושלמת, החתונה שכולם ידברו עליה ביום שלמחרת. הפקת חתונה זהו אירוע מורכב שמצריך מהזוג המון חיפושים של ספקים ואולמות \ גני אירועים. תפיקדו של המפיק חתונה הוא לחסוך ולהתאים לזוג את המקום בהתאם לחלום ולתקציב. המפיק חוסך מהזוג את כל הלחצים ביום הגדול מתאם עם הספקים את לוחות הזמנים, נמצא בקשר ישיר מול מנהל המשמרת באולם, דואג לסידור מקומות הישיבה על מנת שלא יפתחו כיסאות רזרוויזיים אשר מסתכמים בעלויות גבוהות על כל פתיחת כיסא, דואג שהעיצוב יהיו בדיוק כפי שנסגר בעת חתימת החוזה מול האולם. מפיק החתונה יגיע כשעתיים לפני תחילת האירוע על מנת לוודא שהכל מוכן ומסודר לבקשתכם וישאר בכל שעות האירוע במטרה לוודא שהכל יהיה מושלם.

 

למה צריך לדאוג ביום החתונה !

לא היינו רוצים שבעת החופה נקדש בלי טלית או שהחבר הטוב ישכח את הטבעות. על מנת שהאירוע שלכם יעבור ללא תקלות צריך לדאוג למספר רב דברים, וכן צריך 2 עדים בעת חתימת הכתובה. מפיק החתונה ידאג באותו היום שלא תשכחו דבר ותוכלו להתעסק רק בחתונה נוכחנו לדעת מאירועי עבר שזוגות רבים מההתרגשות לא היו מאורגנים ומצאו את עצמם ברגע החופה ללא הטבעות והכתובה. ומצאו את עצמם שולחים את הדודה, החבר או החברה להביא את הדברים מהבית ואלו רק הדברים הקטנים. מפיק החתונה ידאג שעיצוב האולם והחופה יהיה כפי שסוכם, שצלם המגנטים צילם את כולם וצלם הסטילס לא הפסיק לתעד אתכם לרגע רוקדים ברחבה. הפקת חתונה זה אירוע יקר מאוד ומטרת המפיק היא לדאוג לחסוך לכם כסף ולהתאים לכם את הספקים האיכותיים במחירים הטובים ביותר וזאת כדי שלא תצאו מופסדים. המפיק יתלווה אליכם לסגירת האולם והספקים השונים וידאג  להתמקח עבורכם על כל שקל.

 

כבר אמרנו אטרקציות לחתונה ?

אחרי שהחלטנו על המקום המושלם, המוזיקה וסגנון הצילום אפשר להתפנות ולבחור אטרקציות לחתונה שידאגו לספק את התוכן לאירוע. כיום יש מספר רב של אפשרויות העומדות לאורחים כגון עמדות אשראי ניידות, בלונים מתפוצצים, צילום מגנטים בשילוב תלת מימד ע"י אפליקציה יחודית לכך מסיבת פול מון, כניסת הוליווד ועוד. ישנם מאות ספקים בתחום אשר רובם מספקים כמעט את אותו הדבר. בבחירת נותן השירות עליכם למצוא מישהו שמעט שונה מהשאר באטרקציות שהוא מספק ובעל יחסי אנוש מעולים כי על כך יש משמעות רבה באירוע שלכם. בסופו של דבר ארגון ותכנון חתונה מצריך חשיבה רבה תכנון מדוייק ועמידה בתקציב. הסטטיסטקה מעידה שזוג אחד מכל ארבעה זוגות לא יוצא בנזק כספי מהחתונה, אז איפה אתם במשוואה ?